ART / Lithographs / Graphic art 16182047
nr 1618 2047
Annika Elisabeth von Hausswolff
(f. 1967), Sverige
Annika Elisabeth von Hausswolff (b. 1967), Sweden. Utan titel, 2021. Signed, numbered 11/50, dated 2021. Digitalt collage. Fine art print på matt bomullspapper. Ur "Edition no 7" för Moderna Museets vänner 2021. Image dimensions: ca 42x30 cm. Sheet: 48x33cm, oramat löst blad i en specialdesignad förpackning,
GRAPHIC ART, Utan titel, 2021. Signerad, numrerad 11/50, daterad 2021. Digitalt collage. Fine art print på matt bomullspapper. Ur "Edition no 7" för Moderna Museets vänner 2021. Bildmått: ca 42x30 cm. Bladets mått: 48x33cm, oramat löst blad i en specialdesignad förpackning
Annika Elisabeth von Hausswolff, Swedish fotograf and painter born in Gothenburg 1967.
Withdrawn
Monday May 6 2024
at 19:33:58
Read more about Annika Elisabeth von Hausswolff